Pracownia Psychologiczna – oferta dla firm!​

W Pracowni Psychologicznej doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest uzyskanie odpowiednich zezwoleń do wykonywania pracy. Wiemy również, że niezbędne jest do tego zbadanie konkretnych obszarów funkcjonowania pracowników. Mając na uwadze komfort, wygodę oraz zadowolenie naszych Klientów, jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z firmami działającymi w różnych branżach.

Jakość i profesjonalizm

Gwarancją rzetelności i wysokiej jakości usług  jest postępowanie zgodnie z obowiązującą metodyką badań psychotechnicznych oraz zgodnie z przepisami prawa.Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnej aparaturze diagnostycznej Test2Drive zyskują Państwo pewność, że obsługa firmy będzie przebiegała na najwyższym poziomie. Wszystkie wykonywane przez nas testy posiadają licencję Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w związku z czym badania są rzetelne i profesjonalne.

Pracownia Psychologiczna– oferta dla firm.

Dlaczego warto z niej skorzystać?

Decydując się na współpracę z Pracownią Psychologiczną, otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości usług. Ponadto pragniemy podkreślić, że:

8

wszystkie opinie i rezultaty testów są trafne i rzetelne

9

korzystamy z nowoczesnej aparatury diagnostycznej

10

korzystamy wyłącznie

z certyfikowanych testów

11

dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom podchodzimy elastycznie do terminów i potrzeb  przedsiębiorstw. Decydując się na współpracę z naszą pracownią, zyskują Państwo lojalnego i wiarygodnego partnera, spełniającego najwyższe standardy współpracy!